SAĞLIKARTI Nedir?saglikarti

Bireylerin sağlıklarını kendilerinin takip etmesi ve yönetmesi konsepti ile oluşturulmuş ‘kişisel sağlık yönetim sistemi’dir.

Puan/İndirim Avantajı

Türkiye’de ilk defa yapılan sağlık puan sistemi ile anlaşmalı kurumlarda yaptığınız sağlık harcamalarında puan kazanabilir ve bu puanlarınızı yine anlaşmalı kurumlarda harcayabilirsiniz. Ayrıca Türkiye genelinde 300’den fazla kuruluşta indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

Acil Durum Sağlık Bilgisi

Acil bir müdahaleden önce bilinmesi hayati önem taşıyan sağlık bilgilerinin bir özetine web’den ve cep telefonu uygulamalarından online olarak ulaşılabildiği gibi, kartın çipine yüklenerek offline pos cihazları tarafından da okunabilir.

Sağlık Koçluğu

Sağlık Koçluğu servisi sağlığına önem veren kişiler için oluşturulmuş bir kişisel sağlık yönetim sistemidir.

Bu sistemde kişiye özel sağlık koçunuz size sağlıklı ve kaliteli yaşam, zindelik, sağlıklı beslenme, egzersiz vb. konularda danışmanlık hizmeti verir. Periyodik olarak size ulaşarak koruyucu/önleyici tıp konusunda size tavsiyelerde bulunur.

Hastalık Yönetimi

Hastalık yönetimi servisi kronik rahatsızlığı olan kişiler için tasarlanmış bir hizmettir. Kişisel sağlık koçu -ilgili uzman hekim desteği ile – üyeye rahatsızlığı ile ilgili tavsiyelerde bulunur. Düzenli olarak yapılması gereken ölçüm sonuçları sürekli olarak ‘Sağlık Dosyası’ndan takip edilir.